user_mobilelogo

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem

Prajeme Vám pekné prežitie vianočných sviatkov, Veľa šťastia a mnoho úspechov do Nového roku veľa lásky, radosti a splnených prianí. Vaša AUTOMATICA.

V dňoch 27.5.-31.5.2019 sa uskutočnila výstava Ligna 2019 v nemeckom Hannoveri. Túto medzinárodnú výstavu navštevujeme pravidelne, preto sme si nenechali ujsť ani tohtoročnú prehliadku najnovších technológií v automatizácii výroby, ktorá bola venovaná hlavne drevospracujúcemu priemyslu. Aj tento rok organizátori pripravili množstvo noviniek v podobe workshopov a diskusných fór ako aj prehliadku kolaboratívnych robotov z Rosenheimovej Univerzity.

Absolvovali sme aj nemálo stretnutí s našimi dodávateľmi a obchodnými partnermi, s ktorými pracujeme na nových projektoch. Medzi vystavujúcimi boli aj naši obchodní partneri z UniGripper, s ktorými úspešne spolupracujeme v oblasti penových prísaviek.

Z tohtoročnej výstavy si odnášame nielen dojmy z precíznej prípravy vystavovateľov, ale hlavne nové poznatky a motiváciu pre našu ďalšiu prácu.

Na slovenskom trhu aktívne pôsobí 75 755 podnikov v odvetví priemyselnej výroby a kritériám hodnotenia, ekonomického zdravia a dobrej platobnej morálke vyhovelo len 4,7 % výrobných podnikov (3 533).

Naša firma získala známku Spoľahlivý výrobný podnik 2018.

Pásový skladací dopravník pre STU - merania a aplikovaná informatikaKeď nás Slovenská Technická Univerzita v októbri 2018 oslovila s prosbou o diely na pásový dopravník, vedeli sme, že sa niečo chystá. Ústav automatizácie, merania a aplikovanej informatiky Strojnícka fakulta Slovenská technická univerzita v Bratislave, pripravovala pre študentov robotizované pracovisko, v ktorom im chýbal práve pásový dopravník.

Konkrétna požiadavka bola na dodávku komponentov ako sú napínací valec, pás, remenica, motor atď., z ktorého mali študenti sami poskladať dopravník.

Keďže vieme čo obnáša konštrukcia funkčného stroja, rozhodli sme sa podporiť tento zámer a dopravník sme na mieru navrhli a skonštruovali u nás v Automatica s r. o.

Milý študenti, želáme Vám veľa úspechov a mnoho nových nápadov pre Vaše projekty.

S úctou

Automatica s. r. o.

Prajeme Vám pekné prežitie vianočných sviatkov, Veľa šťastia a mnoho úspechov do Nového roku veľa lásky, radosti a splnených prianí. Vaša AUTOMATICA.