Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Vákuové prísavky UniGripper

Penové prísavky UniGripper sa stali súčasťou našich riešení takmer od počiatku našej činnosti. Švédska spoľahlivosť, jednoduché konštrukčné riešenia a priamočiara údržba nás viedla k prirodzenému rozhodnutiu, stať sa výhradným zástupcom penových prísaviek UniGripper pre Slovenský trh.
Sme radi, že sa nám podarilo nájsť spoľahlivého partera, ktorý zdieľa inovatívny pohľad a reaguje na požiadavky rýchlo meniaceho sa trhu.

Riešenia na mieru

Zákazková výroba uchopovačov je zameraná na individuálne potreby výroby a konkrétne ciele, ktoré chce zákazník dosiahnuť. Tvar, veľkosť a výkon prísavky je vypočítaný na mieru tak, aby jedinečná patentovaná ventilová technológia "vedela" rozoznať, či a kde sa pod ním výrobok nachádza. Vákuum sa aplikuje len na plochu zdvihu, čím sa znížia náklady na energiu.

Štandardný modulový systém SMS​

Štandardný modulový systém (SMS) sa dodáva buď s integrovanými generátormi, alebo s pripojením na externé napájanie. Na SMS-ke sú unikátne patentované ventily UniGripper, čo prináša široké možnosti aplikácií.
Moduly SMS sú k dispozícii v dvoch rôznych šírkach: 80 a 120 mm.

Servis a poradenstvo

Servis a poradenstvo Zabezpečujeme poradenstvo, návrh riešenia, ako aj servis, či testovanie konkrétnych produktov u nás v AUTOMATICA s. r. o.. Radi Vám poradíme s integráciou penových prísaviek UniGripper do Vašej výroby.

Odoberajte náš newsletter