Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Vákuové prísavky UniGripper

Penové prísavky UniGripper sa stali súčasťou našich riešení takmer od počiatku našej činnosti. Švédska spoľahlivosť, jednoduché konštrukčné riešenia a priamočiara údržba nás viedla k prirodzenému rozhodnutiu, stať sa výhradným zástupcom penových prísaviek UniGripper pre Slovenský trh.
Sme radi, že sa nám podarilo nájsť spoľahlivého partera, ktorý zdieľa inovatívny pohľad a reaguje na požiadavky rýchlo meniaceho sa trhu.

Riešenia na mieru

Zákazková výroba uchopovačov je zameraná na individuálne potreby výroby a konkrétne ciele, ktoré chce zákazník dosiahnuť. Tvar, veľkosť a výkon prísavky je vypočítaný na mieru tak, aby jedinečná patentovaná ventilová technológia "vedela" rozoznať, či a kde sa pod ním výrobok nachádza. Vákuum sa aplikuje len na plochu zdvihu, čím sa znížia náklady na energiu.

Štandardný modulový systém SMS​

Štandardný modulový systém (SMS) sa dodáva buď s integrovanými generátormi, alebo s pripojením na externé napájanie. Na SMS-ke sú unikátne patentované ventily UniGripper, čo prináša široké možnosti aplikácií.
Moduly SMS sú k dispozícii v dvoch rôznych šírkach: 80 a 120 mm.

Servis a poradenstvo

Servis a poradenstvo Zabezpečujeme poradenstvo, návrh riešenia, ako aj servis, či testovanie konkrétnych produktov u nás v AUTOMATICA s. r. o.. Radi Vám poradíme s integráciou penových prísaviek UniGripper do Vašej výroby.

Odoberajte náš newsletter

Vážení zákazníci,

naša firma bude od 14.8. do 29.8.2023 čerpať celozávodnú dovolenku.

Predajňa hutného materiálu, zostáva pre Vás otvorená aj počas dovolenky.

Viac informácií na tel. č.: +421 902 991 194