Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

UNIGRIPPER - Vákuové uchopovače

AUTOMATICA, s.r.o. je výhradným zástupcom Švédskej firmy Tepro Machine & Pac System AB, ktorá je výrobcom vákuových uchopovačov značky UniGripper.

Široká škála vákuových uchopovačov je vyrobená z bežne dostupných komponentov, čím sa dosahujú veľmi krátke dodacie lehoty a nízka cena, aj jednoduchá údržba.

Vďaka jednoduchej výmene a údržbe penových nosičov, indikátorom vákua a pripojením pre vonkajšie zdroje vákua sa tento systém výrazne líši od štandardných uchopovačov.

Generátory vákua (LP30-LP240) v zariadeniach UniGripper môžu byť jednoducho  optimalizované pre konkrétnu aplikáciu. Ejektory sú umiestnené do generátorov v troch veľkostiach, ktoré je možné nakonfigurovať k jednej alebo viacerým Venturiho trubiciam.

Štandardný modulový systém

Všetky vákuové generátory majú štandardizovanú funkcia spätného výfuku. Na požiadanie je možné ponúknuť aj verziu bez reverzného valca. Pre externé napájacie zdroje sa uchopovače SMS dodávajú s prípojkami na hadice.

UniGripper tiež ponúka širokú škálu doplnkov pre štandardný modulový systém, ako sú kompenzátory / kompatibilné zariadenia, adaptéry robotov, rámové systémy a pod.

Moduly SMS sú k dispozícii v dvoch rôznych šírkach: 80 a 120 mm.

Firma AUTOMATICA zabezpečuje poradenstvo, návrh konkrétneho riešenia a servis uchopovačov UniGripper. Radi Vám pomôžeme s akýmkoľvek špeciálnym dizajnom, ktorý potrebujete pre svoj projekt.

Štandardný modulový systém (SMS) sa dodáva buď s integrovanými generátormi, alebo s pripojením na externé napájanie.

Na SMS sú unikátne patentované ventily UniGripper, čo prináša široké možnosti aplikácií.

Naše riešenia:

Odoberajte náš newsletter

Vážení zákazníci,

naša firma bude od 14.8. do 29.8.2023 čerpať celozávodnú dovolenku.

Predajňa hutného materiálu, zostáva pre Vás otvorená aj počas dovolenky.

Viac informácií na tel. č.: +421 902 991 194