user_mobilelogo

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem

Prajeme Vám pekné prežitie vianočných sviatkov, Veľa šťastia a mnoho úspechov do Nového roku veľa lásky, radosti a splnených prianí. Vaša AUTOMATICA.

Firma AUTOMATICA, s.r.o. je vyhradnym zástupcom Švedskej firmy Tepro Machine & Pac System AB, ktorá je výrobcom vákuových uchopovačov značky UniGripper.

UniGripper ponúka širokú škálu štandardných vákuových uchopovačov. Tieto uchopovače sú vyrobené z  komponentov, ktoré sú bežne dostupne, čím sa dosahujú veľmi krátke dodacie lehoty a nízka cena.

Baliaca linka s priemyselným robotom určeným na paletizáciu výrobkov sa stáva vo výrobe samozrejmosťou.

Baliaca linka, ktorú Vám v nasledovných riadkoch predstavíme je niečím výnimočná. Rozlíšenie o aký typ výrobku sa jedná zabezpečuje kamera, ktorá je umiestnená priamo na ramene robota. Každý výrobok je rozpoznaný kamerou. Robot následne zvolí príslušný ukladací plán, ktorý je predom naprogramovaný.

Prajeme Vám krásne vianočné sviatky plné šťastia a pohody a do Nového roku veľa lásky, radosti a splnených prianí. Vaša AUTOMATICA.

V odvetví priemyselnej výroby v Slovenskej republike aktívne pôsobí 75.316 podnikov. Kritériám hodnotenia, ekonomického zdravia a dobrej platobnej morálke vyhovelo len 4,1% podnikov.

Certifikát: AUTOMATICA.pdf